Hakkımda

 


2001 yılında eğitim hayatımı  tamamlayarak iş hayatımın başlangıcını yaptım.12 yıl boyunca Uluslararası şirketlerde insan kaynakları departmanında yönetici konumunda yer aldım.(Siemens, Continental, Alman Borsası, Alman Kalkınma Bankası)

2007 yılına geldiğimde katıldığım mesleki ve kişisel eğitim seminerleri sayesinde kendimi bulma yolunda sorular sormaya başladım.

2013 yılında ise tüm bu hayatın bana verdiği değerleri gözden geçirme fırsatım oldu ve kariyer hayatıma bir virgül koydum.  Kendimle baş başa kaldığım zaman şunları söyledim: "Yol, daima senden sana..."

Business ve Personal Coach, NLP 2.0 Practitioner ve Psikolojik Danışmanlık Eğitimi aldım.

İnsanlara aynı kendim de keşfettiğim şeyleri fark etmelerini sağlıyorum.Amacım onların sorunlarına elimden geldiğince çözüme ulaştırmak. Onların gülümsemelerini görmek beni mutlu ediyor. Hayatım boyunca bunun için kendime sorular sordum  ve artık sorularıma cevaplar buluyorum. Ve danışanlarımı mutlu görmek bana kendimi anımsatıyor. 
En sonunda bana her geldiğimde yeni umutlar aşılayan, kendi benliğimi en uç noktalarda hissettiğim şehir olan İstanbul´a yerleştim. Kendimden emindim çünkü artık sadece kendim için değil etrafımdaki insanlar için de umut olacaktım. Tüm cesaretimi topladım ve Profesyonel yaşam koçu olmak için adımlarımı arkama bakmadan sağlam bir şekilde attım. Bir noktanın da farkındaydım kendimi bu yolda daha da ilerletmem ve insanlara bu yeni kapıları aralarken yüzlerinde mutlu tebessümle görmek istiyordum çünkü benim sayemde tebessüm edecek yüzler görmekten çok beni mutlu eden bir şeyin olmadığını anlamıştım. Bunun ardından Business ve Personal Coach, NLP 2.0 Practitioner ve Psikolojik Danışmanlık Eğitimi aldım. Böylelikle Yaşam Koçluğuna hazırdım. Ben insanlara ne yapacaklarını öğretmek için değil kendi ışığımı bulduğum gibi başkalarının da bunu keşfetmesini istediğim için bu adımları attım. Biliyordum bir insan isterse her zorluğun üstesinden gelebilir. Ben sadece ona kısa yolu gösteriyorum. Onlara kendi içlerindeki enerjiyi, hayat aşkını, ortaya çıkartmak için uğraşıyorum. Ve biliyorum ki kendine inanmak, koyduğun hedeflere koşmak için bir başlangıç ve her yeni başlangıç insana bilmediği bir çok şeyi öğreten bir   

 

 

Bize Ulaşın
  • Suadiye Mh. Ayşe Cavuş Cd. Kervan Apt. No:48/15 Kadıköy / İstanbul
  • T 0539 786 60 35
  • W 0539 786 60 35
  • E info@gulustanaytun.com